Rubčić, A. & Baturić Rubčić, J. (1999). Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada. Matematičko fizički list, 195. (3), 144-151. Retrieved from https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
Rubčić, Antun and Jasna Baturić Rubčić. "Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada." Matematičko fizički list, vol. 195, no. 3, 1999, pp. 144-151. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
Rubčić, Antun and Jasna Baturić Rubčić. "Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada." Matematičko fizički list 195, no. 3 (1999): 144-151. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
Rubčić, A. and Baturić Rubčić, J. (1999) 'Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada', Matematičko fizički list, 195(3), pp. 144-151. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510 (Accessed 27 March 2025)
Rubčić A, Baturić Rubčić J. Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada. Matematičko fizički list [Internet]. 1999 [cited 2025 March 27];195(3):144-151. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
A. Rubčić and J. Baturić Rubčić, "Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada", Matematičko fizički list, vol. 195, no. 3, pp. 144-151, 1999. [Online]. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510. [Accessed: 27 March 2025]