Rubčić, A. i Baturić Rubčić, J. (1999). Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada. Matematičko fizički list, 195. (3), 144-151. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
Rubčić, Antun i Jasna Baturić Rubčić. "Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada." Matematičko fizički list, vol. 195, br. 3, 1999, str. 144-151. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
Rubčić, Antun i Jasna Baturić Rubčić. "Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada." Matematičko fizički list 195, br. 3 (1999): 144-151. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
Rubčić, A. i Baturić Rubčić, J. (1999) 'Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada', Matematičko fizički list, 195(3), str. 144-151. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510 (Datum pristupa: 28.03.2025.)
Rubčić A, Baturić Rubčić J. Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada. Matematičko fizički list [Internet]. 1999. [pristupljeno 28.03.2025.];195(3):144-151. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510
A. Rubčić i J. Baturić Rubčić, "Razdioba particija cijelog broja po broju sumanada", Matematičko fizički list, vol. 195, br. 3, str. 144-151, 1999. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:772510. [Citirano: 28.03.2025.]