Stručni rad - Stručni rad
Priapism - a possible side-effect of olanzapine
Medica Jadertina, 51 (2021), 2; 185-187. urn:nbn:hr:184:748260


Citirajte ovaj rad

Dadić Hero, E., Ružić, K., Grahovac Juretić, T. i Hero, L. (2021). Priapism - a possible side-effect of olanzapine. Medica Jadertina, 51. (2), 185-187. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:748260

Dadić Hero, Elizabeta, et al. "Priapism - a possible side-effect of olanzapine." Medica Jadertina, vol. 51, br. 2, 2021, str. 185-187. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:748260

Dadić Hero, Elizabeta, Klementina Ružić, Tanja Grahovac Juretić i Lucija Hero. "Priapism - a possible side-effect of olanzapine." Medica Jadertina 51, br. 2 (2021): 185-187. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:748260

Dadić Hero, E., et al. (2021) 'Priapism - a possible side-effect of olanzapine', Medica Jadertina, 51(2), str. 185-187. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:748260 (Datum pristupa: 19.05.2024.)

Dadić Hero E, Ružić K, Grahovac Juretić T, Hero L. Priapism - a possible side-effect of olanzapine. Medica Jadertina [Internet]. 2021. [pristupljeno 19.05.2024.];51(2):185-187. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:748260

E. Dadić Hero, K. Ružić, T. Grahovac Juretić i L. Hero, "Priapism - a possible side-effect of olanzapine", Medica Jadertina, vol. 51, br. 2, str. 185-187, 2021. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:184:748260. [Citirano: 19.05.2024.]