Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?
Contact Dermatitis, 78 (2018), 2; 168-169. https://doi.org/10.1111/cod.12879

Ljubojević Hadžavdić, Suzana; Gojčeta Burnić, Sanda; Hadžavdić, Ayla; Marinović Kulišić, Sandra; Jurakić Tončić, Ružica

Citirajte ovaj rad

Ljubojević Hadžavdić, S., Gojčeta Burnić, S., Hadžavdić, A., Marinović Kulišić, S. i Jurakić Tončić, R. (2018). Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?. Contact Dermatitis, 78. (2), 168-169. doi: 10.1111/cod.12879

Ljubojević Hadžavdić, Suzana, et al. "Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?." Contact Dermatitis, vol. 78, br. 2, 2018, str. 168-169. https://doi.org/10.1111/cod.12879

Ljubojević Hadžavdić, Suzana, Sanda Gojčeta Burnić, Ayla Hadžavdić, Sandra Marinović Kulišić i Ružica Jurakić Tončić. "Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?." Contact Dermatitis 78, br. 2 (2018): 168-169. https://doi.org/10.1111/cod.12879

Ljubojević Hadžavdić, S., et al. (2018) 'Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?', Contact Dermatitis, 78(2), str. 168-169. doi: 10.1111/cod.12879

Ljubojević Hadžavdić S, Gojčeta Burnić S, Hadžavdić A, Marinović Kulišić S, Jurakić Tončić R. Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?. Contact Dermatitis [Internet]. 02.2018. [pristupljeno 23.07.2024.];78(2):168-169. doi: 10.1111/cod.12879

S. Ljubojević Hadžavdić, S. Gojčeta Burnić, A. Hadžavdić, S. Marinović Kulišić i R. Jurakić Tončić, "Erythema of the penis after use of a latex condom - latex allergy or something else?", Contact Dermatitis, vol. 78, br. 2, str. 168-169, Veljača 2018. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:105:970168. [Citirano: 23.07.2024.]